Картоплевикопувач навісний транспортерний однорядний використовується для високопродуктивного механізованого прибирання картоплі та інших коренеплодів, висаджених рядним способом з глибиною залягання до 15 см. Встановлюється на 3-точкову навісну систему, за допомогою карданного валу стандартної довжини підключається до валу відбору потужності трактора. Має жорсткий корпус, в якому змонтований транспортер з міцних металевих прутів круглого перетину.

Транспортер зібраний без застосування будь-яких сполучних елементів, його ланки чіпляються безпосередньо один за одного, тому він відрізняється винятковою ефективністю, надійністю і довговічністю. Рух транспортера приводиться через закриту шківову передачу, всі підшипникові вузли провідної осі і підтримуючих роликів знаходяться в закритих корпусах. Ніж виготовлений з зварних листів металу. Він має складну інноваційну форму ріжучої кромки, яка забезпечує оптимальний профіль канавки і підрізування бічних стінок.

У задній частині корпусу встановлена відбійна гребінка, що задає напрямок потоку коренеплодів в ліву сторону. Максимальна глибина викопування обмежується опорними колесами, ширина колії яких 68 см. Також можна настроювати поперечне положення картоплевикопувача відносно трактора.

Тип навісний

Тип роботи транспортерний із відкиданням в сторону

Система регулювання зміщення копачки

відносно трактора +

Кількість рядків, що одночасно викопує, шт. 1

Глибина викопування, мм до 150

Ширина захвату, мм 500

Довжина транспортера, мм 750

Діаметр прутка транспортера, мм 9

Ширина колії опорних коліс, мм 680

Тип ВВП задній, 540 об/хв

Потужність трактора, що агрегатується, к.с. від 12

Габаритні розміри ДхШхВ, мм 1100х860х950

Маса, кг 100